mar 23

Drodzy Rodzice, Opiekunowie Prawni,

w związku z zawieszeniem zajęć szkolnych i brakiem możliwości bezpośredniego kontaktu chcemy przypomnieć Państwu, że nadal służymy rozmową i wsparciem. Na stronie szkoły pojawiła się nowa zakładka – STREFA WSPARCIA – w której umieszczać będziemy informacje m.in na temat: w jaki sposób mogą Państwo zadbać o swoje zdrowie, jak chronić się przed zakażeniem koronawirusem; w jaki sposób reagować na nową, zagrażającą sytuację; jak możemy sobie radzić z emocjami i myślami, które w tym czasie pojawiają się w naszym ciele i głowie; w jaki sposób możecie zagospodarować ten czas na samorozwój, przyjemności i zabawę oraz wiele innych, które mogą w naszej opinii stanowić dla Państwa wsparcie. W sytuacji gdy poczujecie Państwo potrzebę rozmowy, konsultacji czy uzyskania informacji dotyczącej Waszego dziecka prosimy o kontakt za pośrednictwem e-dziennika. W sytuacjach wyjątkowych istniej także możliwość rozmowy telefonicznej, po wcześniejszym, indywidualnym ustaleniu terminu rozmowy. Ponadto na stronie FB szkoły zamieszczona jest informacja o instytucjach, które aktualnie udzielają wsparcia w formie konsultacji telefonicznej.

Pamiętajcie Państwo, że jest to czas nowy dla wszystkich, każdy z nas stara się odnaleźć w obecnej, dość skomplikowanej rzeczywistości.

Życzymy Państwu i naszym uczniom dużo zdrowia i prosimy o przestrzeganie procedur bezpieczeństwa.

Zespół specjalistów

Marzena Sinicka – psycholog