maj 20

Konkurs w ramach projektu edukacyjnego ” Projekt z ZUS” – wyniki wojewódzkie

Mamy laureatów III miejsca w kategorii film Konkursu w ramach projektu edukacyjnego ” Projekt z ZUS” edycja 2020/2021. Zdobywcami III nagrody zostali uczniowie klasy 8 C: Aleksandra Ossowska, Liliana Hofman i Miłosz Woroch.  Uczniowie stworzyli film pt.  „Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne?”. Komisja Wojewódzka powołana do przeprowadzenia Konkursu na najlepszą pracę wyjaśniającą, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne, w ramach projektu edukacyjnego „Projekt z ZUS” edycja 2020/2021 dokonała oceny prac nadesłanych przez Komisje Szkolne i  wyróżniła następujące prace:

Lista autorów i prac, które przeszły do ścisłego finału jest dostępna na stronie https://www.zus.pl/edukacja/szkoly-podstawowe/projekt-z-zus/konkurs

Rozstrzygnięcie etapu centralnego –28.05.2021 r.

Publikacja wyników na stronie zus.pl/edukacja 02.06.2021 r.

WAŻNE !!!

Informuję również, że „Projekt z ZUS” został  wpisany na listę konkursów promowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Oznacza to, że informacja o byciu laureatem etapu wojewódzkiego i krajowego (centralnego) „Projektu z ZUS”  może być zamieszczona na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz uwzględniana w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2021/2022

Organizator za wysokie miejsce uznaje miejsce I, II, III na szczeblu:

a) krajowym (centralnym)  dodatkowe 3 punkty,

b) wojewódzkim   dodatkowe 2 punkty,