gru 03

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 27 listopada w naszej szkole uczniowie klas I, II, III uczcili istnienie maskotki przytulanki – PLUSZOWEGO MISIA. Wszystkie dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszaki. Imprezę przeprowadziły panie i uczniowie z klas pierwszych.

Fotorelacja

Na szkolnym korytarzu, w otoczeniu galerii dziecięcych prac plastycznych i wystawy misiów zrobionych z materiałów odpadowych, dzieci wysłuchały historii powstania pluszowego misia, „misiowych” wierszyków, ciekawych okrzyków na cześć swoich najlepszych pluszowych przyjaciół. Rozśpiewani i rozbawieni uczniowie odtańczyli również TANIEC NIEDŹWIADKÓW oraz oglądnęli bajki, których oczywiście głównym bohaterem był miś. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodkie „MAŁE CO NIECO”.