gru 03

WARSZTATY KULINARNE

Klasa I c wraz z wychowawczynią i mamą ucznia Kacpra wybrała się do pizzerni „DA GRASSO” na zajęcia kulinarne „Mały Kucharz”. Zajęcia umożliwiły uczniom własnoręcznego przygotowania pizzy. Pod czujnym okiem pracowników pizzerni dzieci wałkowały ciasto, smarowały je sosem pomidorowym i ozdabiały ulubionymi, wybranymi przez siebie składnikami. Robienie pizzy było dla dzieci świetną zabawą.

Po przygotowaniu i upieczeniu punktem kulinarnym spotkania było wyjęcie gotowej pizzy z piekarnika przez kucharz. Następnie dzieci zjadły swoje wyjątkowe arcydzieło, bo jak wiadomo najbardziej smakuje to co się samemu przygotuje. Na koniec klasa otrzymała dyplom poświadczający ukończenia szkolenia „Mały Kucharz”, a wszystkie dzieci za włożony wkład pracy otrzymały od pracowników pizzerni odznakę i upominki. Wszystkie dzieci, mama i pani były bardzo zadowolone.