sty 02

„Opowieść wigilijna”

Dnia 13 grudnia klasy III b, III c i III d pojechały wspólnie z wychowawcami do teatru w Elblągu na spektakl pt. „Opowieść wigilijna”. Już w autobusie panowała wesoła atmosfera, dzieciaki śpiewały i rozmawiały ze sobą gwarnie. W teatrze każdy zajął swoje miejsce, dzieci zachowywały się bardzo kulturalnie.

Spektakl był przygotowany wspaniale, na dzieciach największe wrażenie zrobiły efekty dźwiękowe i świetlne. Wszyscy oglądali z zapartym tchem dalszy rozwój wypadków.

Po spektaklu dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i w drodze powrotnej rozmawiali na temat swoich spostrzeżeń i doznań podczas spektaklu. W pogodnej atmosferze wróciliśmy do szkoły, a spektakl wprowadził nas w świąteczną atmosferę.