sty 17

WARTO POMAGAĆ

Nasza szkoła otrzymała piękne podziękowanie z Fundacji Hospicyjnej za wsparcie podopiecznych Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza prowadzonego przez Fundację Hospicyjną. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej świątecznej akcji. To właśnie dzięki uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz dyrekcji szkoły dochód ze szkolnego kiermaszu świątecznego mógł zostać przekazany na tak szczytny cel.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.