gru 19

PRZYGOTOWANIA ŚWIĄTECZNE

Klasa I b aktywnie uczestniczy w świątecznych przygotowaniach. Dwukrotnie zaprosiła na zajęcia Rodziców. Wspólnie piekli pierniki, wykonywali stroiki i ozdoby świąteczne. Prawdziwie zapachniało świętami. Uczniowie samodzielnie dekorowali pierniki i przy małej pomocy wychowawczyni pakowali wytwory swojej pracy na kiermasz świąteczny. W toku przygotowań do Świąt, nie zapomnieliśmy o osobach samotnych, chorych i starszych. Wspólnie z Rodzicami wypisywaliśmy i ozdabialiśmy kartki świąteczne, naklejaliśmy znaczki, by potem z naszą panią pójść na pocztę wysłać je. Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowywania prezentów dla naszych bliskich i do wigilii klasowej.

Już dzisiaj życzymy Wszystkim radosnych, ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdy dzień Nowego 2019 Roku!