«

»

lut 08

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Jak co roku w okresie karnawału odbył się w naszej szkole bal. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Szkolny hol wyglądał inaczej niż na co dzień, zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami zachęcał do zabawy.

W szkole pojawili się Spidermani, piraci, rycerze, kowboje rodem z Dzikiego Zachodu, czarodzieje, piłkarze, policjanci, strażacy… Były wróżki, księżniczki, smoki, koty, motyle, wiewiórki…Nie sposób wymienić wszystkich.


Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i nauczycielom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.

Teraz czas zasłużonego odpoczynku. Wszystkim uczniom życzymy miłych ferii!Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. 

 

FOTORELACJA