«

»

mar 24

LIST DYREKCJI I GRONA PEDAGOGICZNEGO PSP 8

 

Szanowni Rodzice, drogie Dzieci.

Znaleźliśmy się w trudnym czasie kwarantanny. Myślami jesteśmy z Wami      i prosimy dbajcie o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Starajcie się nie wychodzić z domu, pamiętajcie o myciu rąk i miło spędzajcie czas. Ten czas – którego ciągle nam brakowało – wykorzystajcie na wspólne działania, zabawy, rozmowy, gotowanie i inne aktywności.

Nauczyciele pozostają z Wami w kontakcie drogą elektroniczną. Na naszej stronie internetowej pojawiła się zakładka do zagadnień przesyłanych przez nauczycieli. Jednak wychowawcy klas I – III pozostają przy wcześniej ustalonej z Wami formie współpracy. Starajcie się każdego dnia poświęcić czas nauce – czytajcie zagadnienia opracowane Wam przez nauczycieli. Zadania wykonujcie w zeszytach / chyba, że wolicie sobie wydrukować –        to również tak możecie/. Zachęcam również do czytania książek.

Warto skorzystać z materiałów podanych na www.men.gov.pl – nauka zdalna / nauczyciele prześlą Wam dokładne wskazówki, jakie tematy opracować       z tych stron – są one przyjazne dzieciom i atrakcyjne dla nich/.

Pamiętajcie, że ten czas to nie są ferie. To czas kwarantanny, który powinniśmy spędzić w domu. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych.

Życzymy wszystkim zdrowia i optymizmu, tak bardzo potrzebnego w tym trudnym dla nas czasie.

Dyrekcja i grono pedagogiczne PSP 8