«

»

mar 18

Europejski Quiz Finansowy 2020/2021

Znamy już laureatów PÓŁFINAŁU Konkursu Europejski Quiz Finansowy 2020/2021.  PSP 1 jest w polskim Finale EQF!

Lista laureatów została opublikowana na stronie konkursowej: http://eqf2020-2021.wib.org.pl oraz na podstronie programu BAKCYL: https://bakcyl.wib.org.pl/europejski-quiz-finansowy/

Nasze uczennice: Aleksandra i Zuzanna zajęły 4 miejsce i są w dziesiątce zespołów, które będą rywalizować w Finale Konkursu, który odbędzie się  30 marca br. o godz. 11.00 i będzie połączony z częścią wykładową.

FOTORELACJA

Ola i Zuzia rywalizowały z 47 zespołami z całej Polski. Wyniki można też znaleźć: POLFINAL-KONKURSU-EQF-2020_2021_WYNIKI.pdf (wib.org.pl)

Zwycięzcy Finału krajowego będą mieli prawo reprezentować Polskę w rozgrywce europejskiej (jej organizatorem jest Europejska Federacja Bankowa) i zmierzą się z kilkudziesięcioma zespołami z całej Europy. Zwycięzcą finału zostanie 1 zespół, który udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi, w jak najkrótszym czasie.

W związku z uczestnictwem w Finale Konkursu EQF przewidziane są następujące nagrody i wyróżnienia:  

  • Członkowie trzech najlepszych zespołów otrzymają dyplomy oraz nagrody finansowe w wysokości:

I miejsce – 2500 zł /os

II miejsce – 1500 zł /os

III miejsce – 1000 zł /os

  • Wszyscy członkowie zespołów uczestniczących w finale i ich nauczyciele otrzymają dyplomy oraz upominki w formie karty podarunkowej w wysokości 150 zł/os.

  • Dyplomy za udział w EQF otrzymają także szkoły, których zespoły uczestniczyły w finale. 

  • Zespół, który uzyska najlepsze wyniki w finale zyska także prawo reprezentowania Polski w rozgrywce europejskiej (jej organizatorem jest Europejska Federacja Bankowa) i zmierzą się z kilkudziesięcioma zespołami z całej Europy w dniu 20 kwietnia 2021 r. w formie zdalnej.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mamy nadzieję, że dziewczynom uda się wygrać i reprezentować Polskę w europejskiej części konkursu. Życzymy Wam dziewczęta wygranej!

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z Półfinału Konkursu EQF: