«

»

gru 09

MIKOŁAJKI!

Jak zawsze, 6 grudnia podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Dzieci przybyły do szkoły ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Nasza szkoła stała się prawdziwą krainą św. Mikołaja. Nastrój świąteczno – zimowy zapanował na całego. Dzieci śpiewały, czytały listy od Mikołaja i z niecierpliwością wypatrywały go na szkolnym korytarzu.  Gdy usłyszały znane wołanie „ho, ho, ho…” radości i oklaskom nie było końca.

Wspaniały gość przyniósł nie tylko słodkości, ale przyszedł z całą grupą pomocników, którzy śpiewali i przygrywali wszystkim uczniom naszej szkoły. To były wyjątkowe i miłe odwiedziny. Przejęte i uradowane twarze, zwłaszcza najmłodszych, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i zawsze na niego czekają. Do końca dnia dzieci zachwycały się prezentami, które znalazły w swoich, starannie wyczyszczonych butach oraz wielkim worku pozostawionym przez Mikołaja.

Dzieci naszej szkoły serdecznie dziękują Mikołajowi za odwiedziny i wszystkim jego pomocnikom za prezenty! Z mikołajkowymi pozdrowieniami – baczny obserwator tego pięknego wydarzenia 🙂

FOTORELACJA