maj 06

Moje miejsce w Unii Europejskiej Wyniki

Szkolny Klub Europejski „Europejczyk”

ogłasza wyniki konkursu plastycznego „Moje miejsce w Unii Europejskiej”

Dnia 04.05.2022 r., w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 8 w Starogardzie Gd., odbyło się spotkanie członków SKE „ Europejczyk” na którym dokonano wyboru najlepszych prac plastycznych w 3 kategoriach wiekowych ( klasy 4, 5, 6), które zostały złożone do 28.04.2022 roku u opiekuna Klubu. Prace wykonano dowolną techniką. Temat konkursu to: „ Moje miejsce w Unii Europejskiej” . Konkurs przeprowadzono w ramach obchodów Dnia Unii Europejskiej organizowanego przez SKE „Europejczyk”.

W wyniku konkursu zostały wyłonione 3 grupy zwycięzców w każdej kategorii wiekowej oraz po jednym wyróżnieniu, tj.:

Lp. IMIĘ I NAZWISKO KLASA

MIEJSCE

1. Oliwia Czuba 4 B I
2. Maksymilian Stnakowski 4 C II
3. Dominika Antsue 4 C III
4. Zuzanna Heieck 4 D wyróżnienie
5. Julia Osowska 5 C I
6. Natalia Makowska 5 B II
7. Sandra Piłat 4 C III
8. Nicola Daniello 5 C wyróżnienie
9. Victoria Miś 6 A I
10. Jessica Wika 6 A II
11. Wanessa Wojnarowska 6 A III
12. Wiktoria Malinowska 6 A wyróżnienie

Gratulujemy wygranej oraz talentu. Zapraszamy na wręczanie nagród w piątek 06.05.2022 roku o godzinie 11.45 na holu I piętra.

Oto niektóre nagrodzone prace konkursowe: Fotorelacja