paź 17

PASOWANIE NA UCZNIA

Tradycyjnie, jak co roku odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia dzieci z klas pierwszych. Nasi najmłodsi uczniowie po raz pierwszy brali aktywny udział w tak ważnej uroczystości. Uroczystość rozpoczęto od przywitania uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości.

Uczniowie klasy III a wspólnie z wychowawcą przygotowali część artystyczną, którą zachwycili wszystkich obecnych.

W części oficjalnej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor dokonała pasowania na ucznia.

Po zakończonej uroczystości, świeżo upieczeni uczniowie udali się do szkoły na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Uroczystość była dla wszystkich ogromnym przeżyciem i z pewnością długo będziemy ją wspominać.