paź 27

FINAŁ KONKURSU „RÓŻANIEC Z DARÓW NATURY 2022 ”.

W październiku br. w klasach I-III odbył się konkurs na własnoręcznie wykonany różaniec z darów natury. Uczniowie wraz z Rodzicami, jak zwykle wykazali się kreatywnością, ogromnym zaangażowaniem oraz pomysłowością. W konkursie wzięło udział 104 uczniów. Z przyniesionych prac zostały nagrodzone oraz wyróżnione następujące różańce:

I miejsce zajął różaniec z suszonej miechunki wykonany przez Judytę J. z kl. III A

II miejsce zajął różaniec z ziemniaczków i marchewek wykonany przez Wojciecha N. z kl. I D

III miejsce zajął różaniec z orzechów wykonany przez Nadię P. z kl. I B

Ponadto wyróżnione zostały następujące różańce:

1. Z rodzynek i orzechów – Wojciech C., kl. I A

2. Z nasion łzawicy – Gabriel E., kl. I A

3. Z żołędzi – Susanna B., kl. I B

4. Z kasztanów – Stefan K., kl. I C

5. Z rodzynek i dzikiej róży – Martyna O., z kl. I C

6. Z kasztanów – Aleksander S., kl. I D

7. Z pestek dyni – Filip P., kl. II A

8. Z kasztanów – Agata S., kl. II A

9. Z białej fasoli i szyszek – Mateusz O., kl. II B

10. Z rodzynek i cynamonu – Sylwia Ż., kl II C

11. Z podświetlanych kasztanów – Natalia P., kl. III A

12. Z kasztanów i pigwy – Maja L., kl. III B

13. Z jarzębiny – Amelia K., kl III C

Raz jeszcze gratulujemy naszym uczniom zaangażowania oraz pomysłowości w przygotowaniu tych pięknych prac. Wszyscy uczniowie biorący udział w tegorocznym konkursie otrzymają okazjonalne upominki, które zostały ufundowane przez Proboszcza z parafii św. Wojciecha – ks. Janusza Lipskiego, za które serdecznie dziękujemy.