lis 14

MALI FOTOGRAFOWIE

W naszej szkole prężnie działa kółko fotograficzne, na którym uczniowie rozwijają i pogłębiają zainteresowania fotografią. Poznają rożne techniki wykonywania zdjęć i ich komputerowej obróbki, a przede wszystkim nabywają praktyczne umiejętności posługiwania się aparatem. Te zajęcia pozwalają dzieciom poznać fotografię w sposób ciekawy, rozwijający ich kreatywność i wrażliwość w sposobie postrzegania otaczającego ich świata. Swoją wiedzę i umiejętności uczestnicy kółka będą sprawdzać podczas zajęć plenerowych. Nadrzędnym celem jest uwrażliwienie na piękno świata, pokazanie uczniom jak efektywnie można spędzać wolny czas oraz rozwijać umiejętności fotograficzne. Ostatnim tematem spotkania była fotografia kulinarna. Fotografowaliśmy owoce i warzywa w różnych kompozycjach.