| | Godziny dostępności |
| Bojahr-Kwidzińska Anna | Czwartek 13:30 – 14:30 |
| Borszewska Dorota | Czwartek 14:35 – 15:35 |
| Burczyk Barbara | Poniedziałek 13.45-14.45 |
| Byczkowska Anna | Wtorek 7.00-8.00 |
| Cieślik- Ossowska Patrycja | Wtorek 14.00-15.00 |
| Cybula Artur | Wtorek 13.30-14.30 |
| Chmielewska Joanna | Wtorek 11.45-12.45 |
| Czarnota Lucyna | Wtorek 9.00-10.00 |
| Gołębiowska Julia | Poniedziałek 15:20 – 16:20 |
| Górski Jacek | Środa 14.20-15.20 |
| Huebner Sylwia | Poniedziałek 14.35-15.35 |
| Huzior Barbara | Poniedziałek 7.00-8.00 |
| Kleczkowska Barbara | Czwartek 7.00-8.00 |
| Kluge Izabela | Piątek 11:30 – 12:20 |
| Konopko Alina | Środa 7.00-8.00 |
| Kosecka Inez | Wtorek 7.00-8.00 |
| Kowalska-Semkło Anna | Piątek 7.00-8.00 |
| Kownacka Magdalena | Środa 16.00-17.00 |
| Kozłowska Joanna | Wtorek 7.45-8.45 |
| Kubacka Beata | Piątek 6:50-07.50 |
| Kraska Iwona | Środa 16.00-17.00 |
| Kucharska Lucyna | Środa 14.30-15.30 |
| Kucharuk Katarzyna | Środa 14.30-15.30 |
| Kuczmińska Alicja | Czwartek 11.45-12.45 |
| Kuczmiński Arkadiusz | Poniedziałek 10.00-11.00 |
| Lamek Joanna | Poniedziałek 14.30-15.30 |
| Lamek Lucyna | Środa 7.00-8.00 |
| Leńska Emilia | Środa 11:30 – 12:30 |
| Lorbiecka Dorota | Piątek 9:35 – 10:35 |
| Łobocka Jolanta | Wtorek 14.30-15.30 |
| Małka Beata | Wtorek 8:40 – 9:40 |
| Marulska Adriana | Poniedziałek 8:00 – 9:00 |
| Orlikowska Justyna | Wtorek 10:35 – 11:35 |
| Piątkowska Agnieszka | Czwartek 8:50 – 9:50 |
| Piotrzkowska Anna | Środa 12.45-13.45 |
| Plata Katarzyna | Wtorek 13:45 – 14:45 |
| Powalska Lucyna | Czwartek 7:00 – 8:00 |
| Rejmanowska Karolina | Wtorek 7.00-8.00 |
| Renka Dorota | Piątek 7.45-8.45 |
| Rogowska Magdalena | Czwartek 7:00 – 8:00 |
| Rompa Piotr | Wtorek12.30-13.00 piątek12.30-13.00 |
| Rozkocha Patrycja | Środa 9:35 – 10:35 |
| Schilling Karolina | Poniedziałek 15:20 – 16:20 |
| Skonieczna Katarzyna | Środa 7.45-8.45 |
| Sławińska Małgorzata | Wtorek 7.00- 8:00 |
| Sprengel Aleksandra | Czwartek 14.30-15.30 |
| Szczygielska-Buca Katarzyna | Wtorek 14.30-15.30 |
| Szmyt Honorata | Czwartek 13.30-14.30 |
| Szurgot Joanna | Środa 15.30-16.30 |
| Witkowski Eugeniusz | Wtorek 13.30-14.30 |
| Włoch Małgorzata | Środa 13.30-14.30 |
| Wolnikowski Adam | Środa 10.00-11.00 |
| Zielinska Monika | Wtorek 7.30-8.00 czwartek 7.30-8.00 |
| Żuralska Ewa | Poniedziałek 13.45-14.45 |
| Żygowska Jolanta | Wtorek 12:30 – 13:30 |
| Żywek-Belczewska Tycjana | Piątek 10:30 – 11:30 |