«

»

mar 03

ZA NAMI DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

W środę 28 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Organizatorzy pokazali jak wygląda nasza szkoła co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można tu miło spędzić czas. Na dzieci czekały liczne atrakcje. Odwiedzając salę z eksperymentami mogły wcielić się w rolę chemików.

FOTORELACJA

Mieszały, łączyły różne składniki i tworzyły swoje eksperymentalne dzieła. W sali plastycznej stawały się największej sławy malarzami. Panie w sali komputerowej czekały na dzieci z interaktywnymi zadaniami i edukacyjnymi grami. Zajęcia ruchowe na torze przeszkód z mega klockami to była prawdziwa frajda. Dzieci uwielbiają balony, dlatego w jednej z sal odbywała się wielka, balonowa produkcja przepięknych zwierzątek, kwiatków i wiele, wiele innych. Każdy mógł dostać takie cudo w prezencie. Ci, którzy chcieli, aby na ich buzi zrobiło się kolorowo odwiedzali salę w której Panie zajmowały się malowaniem twarzy. Rodzice wraz z dziećmi z zaciekawieniem zwiedzali naszą szkołę. Byli zachwyceni, że jest u nas tak pięknie, nowocześnie a przede wszystkich bezpiecznie. Cieszyli się, że już niedługo to właśnie tu ich dziecko rozpocznie naukę. Jeszcze raz dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia we wrześniu! 🙂