«

»

mar 30

KONKURS NA KOCIEWSKĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

Dnia 17 marca o godz. 10:00 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XI edycji konkursu na Kociewską Palmę Wielkanocną ! Odbywał się on jak zawsze w PSP nr 3, gdzie przybyło wielu znakomitych gości, w tym dzieci wraz z rodzicami dzięki czemu konkurs nabrał charakteru bardzo radosnego. Nasza szkoła odznaczyła się szczególną frekwencją. Na 63 uczestników z 11 szkół aż 12 osób to byli nasi uczniowie! Szczególnie aktywna była klasa III A, z której wzięło udział aż 6 osób, w tym tegoroczna zwyciężczyni –Aleksandra Rozkwitalska! Nie tylko ilość palm ale i jakość ich wykonania oraz wyobraźnia twórców postawiło przed jury wysoko poprzeczkę. Od tradycyjnych palm uplecionych z traw i ziół, po bardziej abstrakcyjne i żywe palmy z bibuły, krepy, kolorowych jajek i bazi! Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia, gdyż każda palma miała coś w sobie szczególnego i obwieszczała zbliżającą się radość ze Zmartwychwstania Chrystusa! Po wręczeniu nagród nastąpiła wspólna zabawa i śpiewy. Dziękujemy PSP nr 3 za tak wspaniale przygotowaną galę i nie możemy się już doczekać kolejnej edycji!

FOTORELACJA