paź 16

PASOWANIE NA UCZNIA.

Tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia dzieci z klas pierwszych. Nasi najmłodsi uczniowie po raz pierwszy brali aktywny udział w szkolnej uroczystości. Ich starsi koledzy z klasy III a wspaniale im w niej towarzyszyli. Wspólnie z wychowawcą przygotowali część artystyczną.

W części oficjalnej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Magdalena Wąsowicz dokonała pasowania na ucznia. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały przepiękne dyplomy. Każda klasa otrzymała maskotkę oraz domek z cukierkami. Po zakończonej uroczystości, świeżo upieczeni uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Uroczystość była dla wszystkich ogromnym przeżyciem i z pewnością długo będziemy ją wspominać.