maj 29

TOP MODEL – POKAŻ KIM JESTEŚ

Z kroniki klasowej II b: „Dnia 27 maja 2019 roku w naszej klasie odbyły się zajęcia, które dały nam dużo radości. Zorganizowaliśmy klasowy „TOP MODEL”. Pomysł był naszej pani, ale realizacją zajęliśmy się sami. Nasz kolega, Karol wcielił się w rolę konferansjera i rewelacyjnie poprowadził całe wydarzenie. To dzięki niemu nikt z nas nie bał się wyjść na „czerwony dywan”. Chętnie prezentowaliśmy siebie w swoich ulubionych strojach. Niektórzy wystąpili nawet kilka razy. W  ten poniedziałek każdy z nas czuł się ważny i wyjątkowy. Wszyscy pokazaliśmy, że jesteśmy piękni i mamy coś do przekazania. Odkryliśmy swoje nowe oblicza. Było dużo śmiechu, żartów i braw. Zachęcamy wszystkich do organizowania takich lekcji. W naszej szkole uczymy się nie tylko z książek. Takie zabawy również nas kształcą i rozwijają, a do tego wspomnienia pozostają w pamięci na wieki”.

Tak o wydarzeniu klasowym napisali uczniowie z klasy II b.