«

»

gru 20

JASEŁKA

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych dni w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było i w tym roku. Uczniowie młodszych jak i starszych klas mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych – aktorskich, wokalnych i muzycznych.

W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa.

Przedstawienie przeplatane było kolędami i pastorałkami. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się.

Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. To był piękny czas w naszej szkole. Na korytarzach unosił się zapach smakołyków z klasowych wigilii. Śpiewy kolęd rozchodziły się po całej naszej szkole.  

FOTORELACJA