«

»

lut 18

„Street art na warsztat!” – złapaliśmy bakcyla aby RÓWNAĆ SZANSE!

17.02.2020 roku odbyły się zajęcia warsztatowe dla klas VII  naszej szkoły w Osiedlowym Domu Kultury organizowane przez uczniów związanych z Klubem Obywatelskim Młody Obywatel, działającym przy Stowarzyszeniu WitaLis i Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Lisewie Malborskim.

Klasa VII C wzięła udział w warsztatach i nauczyła się tworzyć proste szablony do street artu: oklejać je, mostkowac i wycinać.  Uczniowie mogli też stworzyć własne kompozycje na bawełnianych siatkach, które dowolnie ozdabiali przy pomocy starszych uczniów ze szkoły w Lisewie Malborskim. 

Złapaliśmy bakcyla i już są pomysły na zrobienie murala lub ozdobienie Harcówki w naszej szkole.

Oto kilka fotek z zajęć. FOTORELACJA

Zachęcamy zapoznania się z działalnością