«

»

paź 22

Konkurs EMPIK

Dzień dobry,

w odpowiedzi na liczne prośby, wydłużamy czas zgłoszeń szkół podstawowych do konkursu „1000 powodów, by czytać”. Na prace czekamy do 28 października.

Pliki do pobrania (POBIERZ)

Zdajemy sobie sprawę, że w aktualnej sytuacji szkoły borykają się z ogromem wyzwań i problemów – zarówno nauczycielom, jak i uczniom jest teraz po prostu trudno. Konkurs „1000 powodów, by czytać” daje szansę, aby cała szkolna społeczność zjednoczyła się wokół bardzo pozytywnej idei i zrobiła razem coś dla siebie 😊.

Pomóż wygrać bibliotece szkolnej w Twojej gminie 1000 nowych książek, a także czytniki e-booków. To bardzo proste – zachęć szkołę do udziału w konkursie.

Dodatkowo w tej edycji „1000 powodów, by czytać” przekazujemy nauczycielom, rodzicom/opiekunom uczniów darmowy dostęp do audiobooków i e-booków w aplikacji Empik Go.

Już dziś z kodem:

EMPIKGO30

możesz za darmo skorzystać z miesięcznego dostępu do lektur w aplikacji Empik Go. Przekaż rodzicom i opiekunom uczniów, a także nauczycielom ww. kod (instrukcja w załączniku) oraz zachęć szkolną społeczność do udziału w konkursie.