«

»

cze 28

Zakończenie klas 8

„Każda sekunda naszego życia jest jedną chwilą w dziejach wszechświata,

chwilą, która się nie powtórzy”

Te słowa przyświecały  absolwentom klas VIII PSP 8 żegnającym w piątek, 25 czerwca 2021 r., w sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury  swoją szkołę, nauczycieli, kolegów.

Tegoroczna akademia nawiązywała charakterem i dekoracjami do Teamsa, z którym w tym roku szkolnym uczniowie bardzo się zaprzyjaźnili.

FOTORELACJA

W czasie uroczystości prowadzonej przez kolegów i koleżanki klas VI i VII nie zabrakło chwil poważnych, wzruszających, ale także zabawnych.

Nagrodom nie było końca, bo wyróżnienia i podziękowania wręczono uczniom osiągającym wysokie wyniki nauczania, ale też i działaczom, dla których priorytetem stało się dobro drugiego człowieka. Wśród uhonorowanych znaleźli się także włączajacy się w pracę szkoły rodzice.

Galę uświetniły występy naszych młodych artystów: Wiktorii Trocek z klasy VII b, która, recytując parafrazę fragmentu utworu Adama Mickiewicza, w sposób humorystyczny wyraziła uczniowską tęsknotę za szkołą.  Uczniowie klas VIII mogli także podziwiać talent muzyczny Szymona Szwedy z VII B, który, grając na skrzypcach, wprowadził wszystkich w baśniowy świat Hobbita i Konrada Jastrzemskiego, w  pięknym wykonaniu piosenki pt. „ Pod wiatr” motywującej absolwentów do odważnego podejmowania nowych wyzwań.

Wszystkim absolwentom życzymy kolejnych sukcesów, odważnego odkrywania swoich pasji i talentów w nowych szkoła i udanych wakacji.