mar 30

Warsztaty zawodoznawcze dla klas 7 i 8 „ Przyszłość należy do mnie”

W dniach 14 – 25.03.2022 odbyły się w naszej szkole warsztaty prowadzone przed doradcę zawodowego z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Starogardzie Gdańskim, Panią Magdalenę Schwarz, pt. „ Przyszłość należy do mnie”. Warsztaty były prowadzone przez 3 godziny lekcyjne we wszystkich klasach 7 i 8. Uczniowie zapoznali się z ofertą szkół ponadpodstawowych w Powiecie Starogardzkim oraz mogli pobawić się w zawodowe kalambury i sprawdzić swoje preferencje zawodowe, poznać ciekawe strony internetowe związane z doradztwem zawodowym. Tego typu zajęcia są wpisane w coroczny Program Realizacji Doradztwa Zawodowego realizowany w PSP 8. Dzięki warsztatom oraz uzupełnianym na bieżąco informacjom na stronie szkoły w zakładce „ Doradca zawodowy”, uczniowie mają możliwość odpowiednio przygotować się do wyboru szkoły ponadpodstawowej a w konsekwencji zawodu.

Oto kilka zdjęć z warsztatów: FOTORELACJA