cze 07

Komiks „Rybacka wyprawa” – najlepszy w Polsce!

„Projekt z ZUS” – znamy zwycięzców konkursu dla uczniów szkół podstawowych – edycja 2021/2022. Dnia 6.06.2022 roku ogłoszono wyniki etapu centralnego. Nasi uczniowie Natalia Gniaź i Mikołaj Szczypior, którzy otrzymali 1 miejsce w województwie, zdobyli również 1 miejsce w Polsce  w kategorii komiksDo Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wpłynęło ponad tysiąc prac konkursowych. Do etapu centralnego zakwalifikowano  41 prac. W całym konkursie wzięło udział  kilkuset uczniów z całej Polski.

W PSP 8 uczniowie pracowali pod kierunkiem Alicji Czarnej od września 2021 r. Do etapu szkolnego konkursu zgłosiło się 12 uczniów z klas 5-8. Ostatecznie zostały zgłoszone 3 prace. Po jednej z każdej konkurencji ( plakat, komiks, film). Jednak etap wojewódzki wygrała tylko jedna praca z PSP 8 – „Rybacka wyprawa”. Scenariusz do niej napisał Mikołaj Szczypior zaś pracę graficzną wykonała Natalia Gniaź. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej informacji na stronie „Projekt z ZUS” – znamy zwycięzców konkursu dla uczniów szkół podstawowych – edycja 2021/22 – ZUS

Najlepsze prace w kategoriach: plakat, komiks, film, można zobaczyć na stronie: Konkurs – ZUS

Lista zwycięzców:

zwycięzcy Projektu z ZUS 2021_2022 r.   ZOBACZ