«

»

gru 07

MIKOŁAJKI W KLASACH I-III

Jak zawsze, 6 grudnia podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Dzieci przybyły do szkoły ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Nasza szkoła stała się prawdziwą krainą św. Mikołaja. Nastrój świąteczno – zimowy zapanował na całego. Dzieci śpiewały, czytały listy od Mikołaja i z niecierpliwością wypatrywały go na szkolnym korytarzu.  Gdy usłyszały znane wołanie „ho, ho, ho…” radości i oklaskom nie było końca.

Do końca dnia dzieci zachwycały się prezentami, które znalazły w swoich, starannie wyczyszczonych butach oraz wielkim worku pozostawionym przez Mikołaja. Dzieci naszej szkoły serdecznie dziękują Mikołajowi za odwiedziny i wszystkim jego pomocnikom za prezenty! 

Z mikołajkowymi pozdrowieniami – baczny obserwator tego pięknego wydarzenia 🙂

 

 

 

Uczniowie z klasy III c wraz z wychowawcą wzięli udział w grze terenowej pn. „Ekspres Polarny” zorganizowanej przez OSiR z okazji w Mikołajek. 

 

 

 

 

 

FOTORELACJ