«

»

mar 31

Fabryka Pisanek Riviera

W tym roku również, projekt uczennicy naszej szkoły – Basi Tkaczyk – został wybrany, aby zrealizować go, w wielkim finale na bardzo dużej pisance, w konkursie Fabryka Pisanek Centrum Handlowego Riviera w Gdyni.

29 marca nasza ekipa w skład której, poza Projektantką, weszły dziewczyny, które także zgłosiły swoje projekty: Milena Tkaczyk, Oliwia Pazda, Julia Osowska, Ola Szyca i Marta Weissbrod. Zmagania dziewcząt z jajem, które w tym roku jest bardzo ekologiczne, bo nie ze styropianu, jak w latach ubiegłych, lecz z kartonu, mogliśmy śledzić na szkolnym FB. Tam również można głosować na socjalpisankę #socjalpisanka link https://www.facebook.com/photo?fbid=587550626736337&set=pcb.587550896736310.

Jednak najważniejsze jest głoswoanie klientów „Riviery”. Dla nas nagrodą jest fakt, że z pośród 300 szkół województwa pomorskiego, projekt uczennicy naszej szkoły został, już po raz drugi, wybrany do ścisłego finału. #riviera #fabrykapisanek