«

»

kwi 03

Podsumowanie Zbiórki darów dla Hospicjum – Dziękujemy za Wasze Zaangażowanie!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły za ogromne serce i zaangażowanie w ostatnią zbiórkę na rzecz hospicjum.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować klasom 1-3 za ich niezwykłe zaangażowanie w akcję „Zajączek dla hospicjum”. Wasza kreatywność i determinacja sprawiły, że zbiórka przebiegła z ogromnym sukcesem, przynosząc uśmiech na twarzach wielu potrzebujących.

Nie możemy zapomnieć również o uczniach klas 4-8, którzy włączyli się w akcję „Kociewiacy dla Hospicjum”. Wasze wysiłki i poświęcenie doprowadziły do zebrania niezbędnych darów, które teraz mogą pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Dzięki waszej hojności i zaangażowaniu, możemy ogłosić, że zakończyliśmy zbiórkę z sukcesem. Przekazujemy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za ich ogromne wsparcie. Wasza pomoc sprawiła, że nasza szkolna społeczność staje się jeszcze bardziej silniejsza i zjednoczona.

Wszystkie zebrane dary zostały już przekazane do hospicjum, które wyraziło swoją głęboką wdzięczność za nasze wsparcie.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim za udział w akcji oraz za okazane serce. Wasze działania naprawdę sprawiają różnicę w świecie.