paź 27

Wybory

W czwartek odbył się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Gosia i Wiktor przedstawili swoje programy wyborcze, z którymi Wyborcy bardzo skrupulatnie się zapoznali. Działały dwie Komisje Wyborcze na holu I i II piętra. Po raz pierwszy głosowali Uczniowie klas 4, jednak możliwość wyboru tak szczególnej w życiu naszej szkoły osoby – sprawiła, że dla wszystkich byl to bardzo ważny moment.

Po przeliczeniu głosów przez Komisje okazało się, że przewodzić Samorządowi Uczniowskiemu w roku szkolnym 2024/2025 będzie Małgorzata Spychalska, zastępcą będzie Wiktor Megier – oboje będą reprezentować nasza szkołę w Młodzieżowej Radzie Miasta😊 Gratulujemy i życzymy świetnych pomysłów oraz zapału i cierpliwości do ich realizacji