lip 06

Pożegnanie klas VIII (inne niż zazwyczaj)

Ależ to było nietypowe zakończenie nauki w szkole podstawowej dla naszych ósmoklasistów. Z racji pandemii odbyło się ono w bardzo kameralnej formie. Poszczególne klasy spotykały się na przygotowanej na tę okazję sali gimnastycznej z dyrekcją szkoły oraz wychowawcami.  Po krótkim apelu, w którym nie zabrakło ciepłych słów od Pani Dyrektor oraz wychowawców,  odebrali swoje cenzurki. Oprócz świadectw zostały wręczone także stypendia Rady Rodziców oraz  nagrody dla sportowców, wolontariuszy i działaczy Samorządu Uczniowskiego. Kulminacyjnym punktem było ogłoszenie Laureata Złotego Medalu Absolwenta, którym jednogłośnie została Karolina z klasy VIII b. Wszystkim ósmoklasistom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy, aby rozwinęli skrzydła i spełniali marzenia.