mar 25

Szanowni Państwo

W związku z podjęciem współpracy Gminy Miejskiej Starogard Gdański ze Studenckim Kołem Naukowym Onkoma przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie przy realizacji inicjatywy – IV Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa „Innowacje w Onkologii” m.in. w starogardzkich szkołach podstawowych przeprowadzane są lekcje edukacyjne dla uczniów klas 7,8 i 3 (gimn.) poświęcone czerniakowi, a także medialna akcja informacyjna.

Jeżeli chcielibyście Państwo publikować materiały przesyłam instrukcje:

Przesyłam poniżej link do folderu, który zawiera ulotkę, plakat (oba pliki są w formacie  PNG – mogą być publikowane jako grafika w kanałach społecznościowych) oraz sześć krótkich filmów prezentujących zasadę ABCDE w czerniaku. Filmy z numerami 1-5 omawiają poszczególne litery w zasadzie ABCDE czerniaka, natomiast film oznaczony jako numer 6 stanowi podsumowanie tej zasady. Równocześnie informuję, iż filmy oznaczone numerem 2 i 6 zawierają fragmenty z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy.

Link: https://drive.google.com/drive/folders/1eDjd43t0_bAjXpddoZM5zhHdQCzehEL9?usp=sharing

Przesyłam również ulotkę i plakat w formacie pdf.

Prosiłabym, by pierwszym dniem publikacji był 25 marca 2019 roku (poniedziałek). W ciągu całego tygodnia między 25 a 30 marca na Państwa stronie internetowej, a także w prowadzonych kanałach społecznościowych mogą być publikowane udostępnione materiały. Prosimy nie publikować tych materiałów wcześniej!

W przypadku publikacji na Facebooku prosimy, by post był oznaczony w następujący sposób #sknonkoma #InnowacjeWOnkologii #znamieznamje . Sugeruję, by nie kopiować oznaczeń, tylko wpisać pojedynczo każde z nich. Przy poprawnym oznaczeniu dana nazwa zostanie podświetlona na niebieskim tle (powinny być trzy oznaczone na niebiesko).

Równocześnie proszę by w umieszczanych informacjach pojawiła się informacja, iż organizatorem akcji jest Studenckie Koło Naukowe Onkoma przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie we współpracy z Akademią Czerniaka – sekcją naukową Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Pozdrawiam,

Anna Kochanowska