sty 07

Spotkanie wigilijne członków Szkolnego Klubu Europejskiego ” Europejczyk”

Dnia 19.12.2019 roku odbyło się spotkanie wigilijne członków SKE ” Europejczyk”. Tradycyjnie przełamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu i przypomnieliśmy sobie tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Miło było też posłuchać kolęd. Członkowie otrzymali też drobne prezenty świąteczne. W czasie spotkania udało się porozmawiać na  temat planów Klubu dotyczących przyszłych konkursów oraz wycieczek. Wszyscy członkowie Klubu przesyłają uczniom naszej szkoły, ich rodzicom oraz wszystkim pracownikom życzenia wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2020.

Z okazji

Świąt Bożego Narodzenia,

serdeczne życzenia zdrowia,

spełnienia wszystkich marzeń i wielu sukcesów oraz realizacji planów w nadchodzącym