sty 10

NIECH ŻYJE BAL…

Jak co roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Szkolny hol wyglądał inaczej niż na co dzień, zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami, gwiazdami zachęcał do zabawy.

W szkole pojawili się Spidermani, piraci, czarodzieje, piłkarze, policjanci, strażacy, bohaterowie gwiezdnych wojen… Były wróżki, księżniczki, koty, syreny, Elzy…Nie sposób wymienić wszystkich.

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i nauczycielom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.

Teraz czas zasłużonego odpoczynku. Wszystkim uczniom życzymy miłych ferii!

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z tego wydarzenia.

FOTORELACJ