mar 16

Uczniowie naszej szkoły w Finale V edycji Europejskiego Quizu Finansowego

Dnia 10.03.2022 odbył się półfinał EQF, w którym wzięło udział 47 zespołów z całej Polski. Do ścisłego finału wchodzi 10  zespołów, które mają najlepsze wyniki oraz byli najszybsi w dokonywaniu odpowiedzi testowych. Nasz zespół uzyskał 8 lokatę. Natalia Grygorowicz i Wiktor Klemenski będą reprezentować PSP 8 w Finale, który odbędzie się w dniach 29-30.03.2022 r.

Trzy najlepsze zespoły z finału zostaną zaproszone na Study Tour w Warszawie (czerwiec 2022r.).  Zwycięski zespół będzie miał prawo reprezentować Polskę w rozgrywkach europejskich organizowanych przez Europejską Federację Bankową.  Finał europejski odbędzie się w stacjonarnie w Brukseli (maj 2022r.).

Gratulujemy ogromnego sukcesu i oczywiście życzymy naszym reprezentantom przejścia do Finału europejskiego. Trzymamy kciuki!

Więcej informacji o wynikach półfinału: półfinał – European Money Quiz (wib.org.pl)