lip 03

Wyruszamy w bezpieczną podróż

Wyruszamy w bezpieczną podróż – pod takim hasłem w czwartek 21 czerwca 2018 roku odbyły się uroczystości pożegnania roku szkolnego 2017/2018, w których wzięli udział  uczniowie klas czwartych i siódmych szkoły podstawowej oraz drugich gimnazjum.

Tego dnia młodzież zgromadziła się w sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor oraz wychowawcy klas wręczyli najlepszym uczniom dyplomy. Część oficjalna była przeplatana występami przypominającymi o bezpiecznym zachowaniu nad wodą, w górach, na koloniach czy w pociągu. Dużym uznaniem cieszyły się humorystyczne inscenizacje w wykonaniu gimnazjalistów, uczniów klas siódmych oraz nauczyciela historii.

Pod koniec wręczono podziękowania dla rodziców angażujących się w życie szkoły. Następnie, po przemówieniu Pani Dyrektor, posypały się liczne nagrody za udział w konkursach szkolnych oraz rejonowych. Szczególnie dużo było ich w klasach czwartych.

Akademia dobiegła końca, ale nie koniec roku, bo jeszcze w piątek uczniowie przyszli do szkoły po swoje świadectwa.