cze 21
V MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SPORTOWO – REKREACYJNY
Reprezentacja uczniów klas trzecich uczestniczyła w V Międzyszkolnym Turnieju Sportowo – Rekreacyjnym. Był on wspaniałą zabawą. Wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.
FOTORELACJA
cze 20
UDZIAŁ W PROJEKCIE „DZIECI MIASTU I OJCZYŹNIE”
Reprezentanci z naszej szkoły wzięli udział w projekcie plastycznym pod hasłem „Dzieci Miastu i Ojczyźnie”, który odbył się w PSP nr 4. Celem projektu było uświadomienie dzieciom wartości i przynależności do ich „małych ojczyzn”. Rozbudzenie zainteresowania historią, kulturą i tradycją na poziomie lokalnym i państwowym. Propagowanie wśród młodego pokolenia poczucia tożsamości lokalnej i narodowej. Umożliwienie uczestnikom projektu rozwoju kreatywności oraz umiejętności plastycznych. Na koniec dzieci otrzymały nagrody za udział. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie!
FOTORELACJA
cze 14
LATAWCOWY ZAWRÓT GŁOWY
W naszej szkole uczniowie klasy III a przygotowali przepiękne latawce. Razem z wychowawcą udali się na boisko szkolne, by tam zrobić prawdziwe pokazy, tych cudownych arcydzieł. Pogoda dopisała, wiał lekki wiaterek, który wznosił latawce, aż do nieba. Zabawa była świetna, uczniowie uradowani. Zobaczcie zresztą sami, na nasze zdjęcia.
FOTORELACJA
cze 14
BEZPIECZNE WAKACJE
W ramach programu „Bezpieczne wakacje” policjanci odwiedzili naszą szkołę. Opowiadali jak bezpiecznie spędzić wakacje w różnych miejscach. Policjanci omówili z uczniami zasady korzystania z kąpielisk w okresie zbliżających się wakacji. Przypominali o tym, jak zachować się w sytuacjach trudnych, o zachowaniu własnego bezpieczeństwa, powiadomieniu odpowiednich służb pod numerami alarmowymi. Na zakończenie wizyty, policjanci życzyli wszystkim dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji.
FOTORELACJA
cze 14
WYCIECZKA DO GDYNI
Dnia 12 czerwca 2018 roku uczniowie klasy III b i III c wraz z wychowawcami i opiekunami pojechali na wycieczkę do Gdyni. Program był bardzo bogaty. Pogoda nie bardzo dopisała, ale humory już tak. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania ORP „Błyskawica”. Mogliśmy wejść pod pokład, zobaczyć to wszystko co znajduje się w środku, ale też wystawę pamiątek. Kolejnym przystankiem był posiłek w McDonald`s.
FOTORELACJA
cze 14
„Ułamki zwykłe”
cze 12
Z WIZYTĄ W KOMENDZIE POLICJI
Już po raz ostatni klasy pierwsze spotkały się z pracownikami Policji.
Tym razem to dzieci odwiedziły policjantów w ich miejscu pracy.
Dzieci zwiedzały niektóre pomieszczenia. Obejrzały dyżurkę, pomieszczenie dla osób zatrzymanych oraz strzelnicę. Zaprezentowano również pomieszczenie, gdzie śledczy wykonują okazania przy wykorzystaniu lustra weneckiego. Dzieci były zachwycone. Wszystkie chciały być po obu stronach jednocześnie. Na zakończenie dzieci zobaczyły z bliska wóz policyjny.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Wizyta zakończyła się wspólną fotografią.
FOTORELACJA
cze 12
Z WIZYTĄ W PIZZERII
Dzień Dziecka klasa I a świętowała w pizzerii Da Grasso. Po przybyciu na miejsce każdy uczeń umył rączki, po czym został zaopatrzony w czapkę kucharską oraz fartuszek. Po takim przygotowaniu mógł przystąpić do przygotowania swojej pizzy. Wałkował ciasto, smarował sosem, nakładał ulubione dodatki: ser, szynkę lub ananasa. Następnie ciasto trafiło do pieca. Wszystkim pizza bardzo smakowała.
Było pysznie. Szkoda, że takie wyjścia odbywają się tak rzadko…
FOTORELACJA
cze 12







