cze 21

POKAZ DZIECIĘCYCH TALENTÓW

14.06.2018 r. odbył się Pokaz Dziecięcych Talentów. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności. Występy obejmowały: pokazy akrobatyczne, grę na akordeonie, recytację, śpiew, tańce  i ustawianie wież z kubków. Występy dostarczyły wiele emocji i radości rodzicom i dzieciom.

FOTORELACJA

cze 21

V MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SPORTOWO – REKREACYJNY

Reprezentacja uczniów klas trzecich uczestniczyła w V Międzyszkolnym Turnieju Sportowo – Rekreacyjnym. Był on wspaniałą zabawą. Wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

FOTORELACJA

cze 20

UDZIAŁ W PROJEKCIE „DZIECI MIASTU I OJCZYŹNIE”

Reprezentanci z naszej szkoły wzięli udział w projekcie plastycznym pod hasłem „Dzieci Miastu i Ojczyźnie”, który odbył się w PSP nr 4. Celem projektu było uświadomienie dzieciom wartości i przynależności do ich „małych ojczyzn”. Rozbudzenie zainteresowania historią, kulturą i tradycją na poziomie lokalnym i państwowym. Propagowanie wśród młodego pokolenia poczucia tożsamości lokalnej i narodowej. Umożliwienie uczestnikom projektu rozwoju kreatywności oraz umiejętności plastycznych. Na koniec dzieci otrzymały nagrody za udział. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie!

FOTORELACJA

cze 14

LATAWCOWY ZAWRÓT GŁOWY

W naszej szkole uczniowie klasy III a  przygotowali przepiękne latawce. Razem z wychowawcą udali się na boisko szkolne, by tam zrobić prawdziwe pokazy, tych cudownych arcydzieł.  Pogoda  dopisała, wiał lekki wiaterek, który wznosił latawce, aż do nieba. Zabawa była świetna, uczniowie uradowani. Zobaczcie zresztą sami, na nasze zdjęcia.

FOTORELACJA

cze 14

BEZPIECZNE WAKACJE

W ramach programu „Bezpieczne wakacje” policjanci odwiedzili naszą szkołę. Opowiadali jak bezpiecznie spędzić wakacje w różnych miejscach. Policjanci omówili z uczniami zasady korzystania z kąpielisk w okresie zbliżających się wakacji. Przypominali o tym, jak zachować się w sytuacjach trudnych, o zachowaniu własnego bezpieczeństwa, powiadomieniu odpowiednich służb pod numerami alarmowymi. Na zakończenie wizyty, policjanci życzyli wszystkim dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji.

FOTORELACJA

cze 14

WYCIECZKA DO GDYNI

Dnia 12 czerwca 2018 roku uczniowie klasy III b i III c wraz z wychowawcami i opiekunami pojechali na wycieczkę do Gdyni. Program był bardzo bogaty. Pogoda nie bardzo dopisała, ale humory już tak. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania ORP „Błyskawica”. Mogliśmy wejść pod pokład, zobaczyć to wszystko co znajduje się w środku, ale też wystawę pamiątek. Kolejnym przystankiem był posiłek w McDonald`s.

FOTORELACJA

Czytaj wpis

cze 14

„Ułamki zwykłe”

5 czerwca 2018 roku odbył  się szkolny konkurs matematyczny dla klas czwartych „Ułamki zwykłe”. W konkursie wzięło udział 40 uczniów.

Tytuł laureata otrzymali:

Miłosz Tarakan  z klasy IV D

oraz

 Wiktor Klemenski  z klasy IV E

Gratulujemy!

cze 12

Z WIZYTĄ W KOMENDZIE POLICJI

Już po raz ostatni klasy pierwsze spotkały się z pracownikami Policji.

Tym razem to dzieci odwiedziły policjantów w ich miejscu pracy.

 Dzieci zwiedzały niektóre pomieszczenia. Obejrzały dyżurkę, pomieszczenie dla osób zatrzymanych oraz strzelnicę. Zaprezentowano również pomieszczenie, gdzie śledczy wykonują okazania przy wykorzystaniu lustra weneckiego. Dzieci były zachwycone. Wszystkie chciały być po obu stronach jednocześnie. Na zakończenie dzieci zobaczyły z bliska wóz policyjny.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Wizyta zakończyła się wspólną fotografią.

FOTORELACJA

cze 12

Z WIZYTĄ W PIZZERII

Dzień Dziecka klasa I a świętowała w pizzerii Da Grasso. Po przybyciu na miejsce każdy uczeń umył rączki, po czym został zaopatrzony w czapkę kucharską oraz fartuszek. Po takim przygotowaniu mógł przystąpić do przygotowania swojej pizzy. Wałkował ciasto, smarował sosem, nakładał ulubione dodatki: ser, szynkę lub ananasa.  Następnie ciasto trafiło do pieca. Wszystkim pizza bardzo smakowała.

Było pysznie. Szkoda, że takie wyjścia odbywają się tak rzadko…

FOTORELACJA

cze 12

WIANUSZKI ZE STOKROTEK

Uczestniczki kółka przyrodniczego nauczyły się pleść wianki ze stokrotek. Ta prawdziwa sztuka, wymagała od wszystkich wiele cierpliwości. Najpierw musiałyśmy nazrywać kwiatków, a dopiero potem zabrałyśmy się do pracy. Cóż za skupienie i precyzja malowały się na twarzach dzieci. Po czasochłonnej pracy, wianki ozdobiły głowy dziewczynek. Z kwiatków, które zostały, niektóre uczestniczki przygotowały bransoletki. Dla większości była to nowa umiejętność, której z przyjemnością się nauczyły. 

FOTORELACJA

Starsze posty «

» Nowsze posty