cze 18
KONKURS PLASTYCZNY „MAM PRAWO BYĆ DZIECKIEM”
Komisja Konkursu plastycznego organizowanego w ramach Starogardzkich Dni Rodziny 2019 dokonała oceny prac i przyznała:
15 równorzędnych nagród w kategorii uczniów klas I-III:
Wśród nich to uczniowie z klasy II c naszej szkoły: Jaś, Jula i Małgorzata. Gratulujemy dzieciom i nauczycielce p. Grażynie Grabowskiej pod kierunkiem, której prace zostały wykonane.
cze 18
WYCIECZKA – KREATYWNIE I NA SPORTOWO
Uczniowie kl. II a i II b wybrali się na wycieczkę do Gdańska. Zawitali do Hevelianum i Jumpcity.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
FOTORELACJA
cze 18
POKAZ MODY
Uczniowie klasy II b przygotowali klasowy pokaz mody. Było wesoło i radośnie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
FOTORELACJA
cze 18
„Igraszki i potyczki regionalne – zmagania młodych Kociewiaków”
W czerwcu 2019 roku odbył się drużynowy konkurs dla klas VII szkoły podstawowej pn.: „Igraszki i potyczki regionalne – zmagania młodych Kociewiaków”:
I miejsce klasa VII B: Karolina Kołodziej i Oliwia Kisielewska
II miejsce klasa VII B: Aleksandra Wielczyk i Wiktoria Szyca
III miejsce klasa VII D: Adrian Mykowski i Karol Jędrzyński
Gratulujemy!!!
cze 18
Zakończenie zajęć Szkolnego Klubu Europejskiego ” Europejczyk”
Dzisiaj 17.06.2019 uroczyście zakończyliśmy działalność SKE „Europejczyk” w roku szkolnym 2018/2019. Na zakończenie zajęć został odczytany protokół z działalności Klubu oraz najaktywniejsi działacze otrzymali dyplomy z podziękowaniami i drobne upominki ufundowane przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Uroczystość uświetniła swoją osobą Pani Dyrektor Magdalena Wąsowicz, która wręczała dyplomy oraz upominki.
Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.
Udanych wakacji życzy opiekun SKE „Europejczyk” Alicja Czarna
Oto fotorelacja z wręczania dyplomów i nagród FOTORELACJA
cze 18
Wręczanie nagród laureatom Szkolnego Konkursu „Wiedzy o Unii Europejskiej
Dzisiaj 17.06.2019 r. zostały wręczone przez Panią Dyrektor Magdalenę Wąsowicz oraz opiekuna SKE „Europejczyk” Alicję Czarną nagrody w Szkolnym Konkursie „Wiedzy o Unii Europejskiej”. Uczniowie poza dyplomami dostali nagrody ufundowane przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.
Gratulujemy uczniom sukcesu i dziękujemy fundatorom za wspaniałe nagrody.
Nagrody otrzymali:
I miejsce – Klaudia Kurszewska i Marta Wardyn
II miejsce – Piotr Szarmański i Szymon Nowacki
III miejsce – Oliwia Loose i Jakub Andrunik
Oto fotorelacja z uroczystości: FOTORELACJA
cze 17
” Ułamki zwykłe”
W czerwcu 2019 roku odbył się szkolny konkurs matematyczny pn.: ” Ułamki zwykłe” dla klas IV szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 58 uczniów.
Oto wyniki:
I miejsce: Kacper Betlejewski kl. IV D
II miejsce: Paweł Gornowicz kl. IV D
III miejsce: Antonina Gembiak kl. IV D
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DLA SZYCH SUKCESÓW!!!
cze 14
Brązowe Medalistki Mistrzostw Polski w 4-boju lekkoatletycznym.
Gratulacje Mistrzynie !!!
Brawo dziewczyny:
OLIWIA DANIELEK,
LENA KARCZ,
PAULINA MISZEWSKA,
KASIA PRZEPIERA,
MAGDA WALCZAK,
MARIETTA ZDROJEWSKA!!!
Pragniemy bardzo podziękować wszystkim, ktôrzy wspierali nasze uczennice. Dziękujęmy firmie ASIST i Radzie Rodzicôw przy PSP 8 za wsparcie finansowe. Dzięki Wam dziewczyny mogły w Ostródzie spełniać swoje marzenia. Składamy podziękowania trenerowi Andrzejowi Piechowskiemu za pracę i przygotowanie dziewcząt, a także Pani Weronice Piłat, która rozpoczęła tę drogę do sukcesu dziewcząt.
A Wam drodzy Rodzice Mistrzyň gratulujemy tak wspaniałych, walecznych, pracowitych i ambitnych côreczek. BRAWO!!!













