lut 28

Żywoty Świętych – Stanisław Kostka

ZAPRASZAMY

do udziału w

III Powiatowym Konkursie

pod hasłem

Żywoty Świętych – Stanisław Kostka

 Etap międzyszkolny odbędzie się

14 kwietnia 2018r. o godz. 10.00

 

 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 im. Mikołaja Kopernika

w Starogardzie Gdańskim, al. Jana Pawła II 10

Organizatorzy:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika i

Parafia p.w. św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim

Odpowiedzialna – Dorota Renka

Tel. kontaktowe– 609 975 016;  58 562 87 93

Informacje dodatkowedrenka@wp.pl 

Dokumenty do pobrania

formularz zgłoszenia

biografia

regulamin

zaproszenie

lut 26

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAPISÓW DZIECI DO KLAS PIERWSZYCH

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAPISÓW DZIECI

DO KLAS PIERWSZYCH

PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8

IM. M. KOPERNIKA W STAROGARDZIE GD.

 NA ROK SZKOLNY 2018/2019.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Starogardzie Gd.  informuje,

że od 1 marca do 30 marca 2018 r.

 trwają zapisy dzieci do klasy pierwszej.

 Zapisy dotyczą dzieci:

– urodzonych w 2011 r. (7-latków)

– urodzonych w 2012r. (  6- Latków ) – według uznania Rodzica

Zapisując dziecko, należy wypełnić zgłoszenie wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania lub wniosek wraz z dokumentacją uzupełniającą.

Powyższe dokumenty  można pobrać w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły / http://psp8.edu.pl/rekrutacja/

Kandydaci mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli nasza szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami.

Sekretariat szkoły czynny w każdy dzień roboczy  w godz. 8.00 do 15.30

 Tel. 58 56 287 93

lut 19

DZIEŃ OTWARTY W ÓSEMCE

lut 19

SPORTOWY SUKCES

Uczeń z naszej szkoły został  NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej. Jest to ogromny sukces i powód do dumy. Igorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

lut 19

ŚNIEGOWE SZALEŃSTWO

 

Wykorzystując sprzyjające zimowe warunki pogodowe dzieci z klasy III a i III d spędziły miłe chwile na świeżym powietrzu. Cóż to była za radość podczas lepienia bałwanów. Dzieci zadbały o marchewki i węgielki dla nich. Wspólne zabawy na śniegu każdemu umiliły czas.

FOTORELACJA

lut 19

DZIEŃ BABCI I DZIADKA III A

 Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z kółka plastycznego i z klasy III a wykonały prezenty dla ukochanej babci i dziadka. 

FOTORELACJA

lut 05

Maraton czytelniczy

   Po raz trzynasty uczniowie naszej szkoły oraz opiekunki, nauczycielki – Elżbieta Cylkowska, Magdalena Kownacka,  Elwira Potocka , Aleksandra Sprengel oraz Teresa Szwarc-Filarska podjęliśmy  się nie lada wyzwania, a mianowicie, nocnego maratonu czytelniczego pn. „Czytać każdy może … o każdej porze”.

FOTORELACJA

Czytaj wpis

sty 19

PIRAMIDA ŻYWIENIOWA

Na zajęciach kółka fotograficzno-przyrodniczego zajmowaliśmy się tworzeniem piramid żywieniowych zgodnie z najnowszymi zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia. Dzieci do ich tworzenia wykorzystały przyniesione ulotki i gazetki reklamowe. Poza świetną zabawą twórczą dzieci przypomniały sobie, jak powinien wyglądać zdrowy tryb życia z uwzględnieniem aktywności fizycznej oraz prawidłowej diety.

FOTORELACJA

sty 17

WARTO POMAGAĆ

Nasza szkoła otrzymała piękne podziękowanie z Fundacji Hospicyjnej za wsparcie podopiecznych Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza prowadzonego przez Fundację Hospicyjną. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej świątecznej akcji. To właśnie dzięki uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz dyrekcji szkoły dochód ze szkolnego kiermaszu świątecznego mógł zostać przekazany na tak szczytny cel.

                                                       „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,

                                                        lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

                                                                                                      Jan Paweł II

sty 17

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

Wspólne śpiewanie raduje i łączy. W naszej szkole 12 stycznia miało miejsce wydarzenie w pewnym sensie niezwykłe. Tego dnia odwiedzili nas kolędnicy z PSP nr 4 w Starogardzie Gd.  Zebrani uczniowie klas I-III oraz Dyrekcja i nauczyciele byli zachwyceni wspólnym kolędowaniem. Uczniowie z klas młodszych przygotowali kolędy i pastorałki, które zaprezentowali przed rozweseloną publicznością. Było to dla wszystkich niezwykłe i piękne doświadczenie.

FOTORELACJA

Starsze posty «

» Nowsze posty