sty 12
„ZIMA”
Pomimo, że na dworze niezbyt zimowo, to uczniowie klasy III b na zajęciach z edukacji plastycznej tworzyli swoje zimowe krajobrazy górskie. Do tego celu wykorzystywali przyniesione przez siebie materiały. Prace dekorują korytarz oraz salę lekcyjną. Wszyscy mamy nadzieję, że przywołają one chociaż trochę prawdziwego śniegu na zbliżające się ferie zimowe, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli pozjeżdżać na sankach, ulepić bałwana, czy pojeździć na nartach.
FOTORELACJA
sty 11
WIELKI SUKCES NASZEGO UCZNIA
„Nadchodzi już Pasterski Czas”- pod takim tytułem odbył się I Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Na scenie zaprezentowało się ponad 50 solistów oraz zespołów dzieci i młodzieży z powiatu starogardzkiego. Bajkowy klimat w „Kinie Sokół” wprowadził wszystkich w doskonały nastrój. Dla ucznia naszej szkoły Konrada Jastrzemskiego z klasy III d był to wyjątkowy dzień. Zdobył on II miejsce w konkursie i otrzymał cenne nagrody. Pięknie zaprezentował „ Triumfy Króla Niebieskiego” i szczególnie zachwycił swoim występem jury oraz publiczność. Konradowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
FOTORELACJA
sty 07
SPEKTAKL DLA RODZICÓW
Uczniowie kl. III d przygotowali przedstawienie, które przybliżyło atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Rodzice z zachwytem oglądali występy swoich zdolnych dzieci. Mali aktorzy przygotowali nie tylko wierszyki na tę okazję, ale również piękne przebrania i ciekawe rekwizyty. Wszystko udało się znakomicie. Rodzice otrzymali prezenty, które własnoręcznie zostały wykonane przez dzieci.
FOTORELACJA
sty 07
MIKOŁAJKOWE SZALEŃSTWO
Uczniowie klasy III a wraz z wychowawcą p. Magdaleną Kowalską wybrali się do centrum handlowego by spotkać się ze św. Mikołajem. To było wspaniałe spotkanie pełne wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Wspólny poczęstunek, malowanie twarzy, zwiedzanie sklepu, prezenty to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na dzieci. Na koniec tego wyjątkowego dnia zrobiono pamiątkowe zdjęcie.
FOTORELACJA
sty 03
JASEŁKA SZKOLNE
22 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Uczniowie z klasy III a przygotowali wspólnie montaż słowno-muzyczny mający na celu wprowadzenie wszystkich obecnych w świąteczny nastrój. Nad całością jasełek czuwała p. Magdalena Kowalsk oraz p. Andrzej Szynkowski.
Tego dnia odbyły się szkolne wigilie klasowe, które były dopełnieniem tego szczególnego i wyjątkowego czasu.
FOTORELACJA
sty 02
ŚWIĄTECZNY PLENER FOTOGRAFICZNY
Uczestnicy kółka fotograficznego wybrali się na plener, by odnaleźć i uwiecznić na zdjęciach piękne ozdoby świąteczne znajdujące się niedaleko naszej szkoły. Wcześniej przygotowaliśmy sprzęt fotograficzny, ciepło się ubraliśmy i w końcu ruszyliśmy przed siebie. Na miejscu zastaliśmy ogromne i przepiękne ozdoby. Pomysłów na zdjęcia było mnóstwo. Wykorzystaliśmy swoją zdobytą wiedzę na temat fotografii. Różnorodne techniki i perspektywy pozwoliły na zrobienie ciekawych ujęć.
FOTORELACJA
sty 02
WIGILIE KLASOWE
22 grudnia odbyły się wigilie klasowe. Każda klasa spotkała się w swojej pięknie ustrojonej sali. Wszyscy przygotowywali wspólny poczęstunek, podzielili się opłatkiem, śpiewali piękne, polskie kolędy. Panowała atmosfera pełna koleżeństwa, wzajemnej życzliwości, ale także ekscytacji.
FOTORELACJA
sty 02
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
19 grudnia w naszej szkole odbył się świąteczny kiermasz. Już od samego wejścia czuć było nastrój zbliżających się świąt. Dekoracje stworzyły wyjątkowy klimat. Pięknie prezentowały się kolorowe wianuszki, stroiki i wszelkiego rodzaju ozdoby oferowane do sprzedaży na kiermaszu szkolnym. Powietrze wypełniał słodki zapach domowych pierników. Taka nasza szkolna magia świąt!
FOTORELACJA
sty 02









