sty 02

„Opowieść wigilijna”

Dnia 13 grudnia klasy III b, III c i III d pojechały wspólnie z wychowawcami do teatru w Elblągu na spektakl pt. „Opowieść wigilijna”. Już w autobusie panowała wesoła atmosfera, dzieciaki śpiewały i rozmawiały ze sobą gwarnie. W teatrze każdy zajął swoje miejsce, dzieci zachowywały się bardzo kulturalnie.

FOTORELACJA

Czytaj wpis

gru 27

ADOPCJA SERCA

19.12., we wtorek, tradycyjnie, wolontariusze zorganizowali kiermasz charytatywny. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji ADOPCJA SERCA i wsparli finansowo naszego podopiecznego, Laurenta z Kamerunu.

Fotorelacja

gru 19

Wioska Świętego Mikołaja

Dwie klasy pierwsze I a i I b ze swoimi Paniami, wybrały się na wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja, znajdującej się w Owidzu.

Po przekroczeniu progu wioski dzieci oniemiały z zachwytu – tysiące migających światełek, wspaniałe dekoracje oraz słodki zapach pieczonych pierników, pomogły poczuć aurę i magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 Na miejscu dzieci przywitał sympatyczny Elf, który porwał wszystkich do wspaniałej zabawy. Pierwszym punktem było ozdabianie pierników i wykonywanie świątecznych kartek. Potem dzieci odwiedziły fabrykę Mikołaja, gdzie wspólnie z Elfami wykonywały różne zadania: rozwiązywały świąteczne zagadki, sklejały łańcuch na choinkę, budowały więżę, bawiły się drewnianymi klockami oraz pisały list do Mikołaja gęsim piórem. Główną atrakcją było oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem. Mikołaj z każdym dzieckiem rozmawiał, upewniał się czy zasłużyły na prezenty. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

Zabawa była fantastyczna, pierwszaki zmęczone, ale zachwycone wróciły do domu.

FOTORELACJA

 

gru 14

Spotkania z Rodzicami uczniów klas I – III szkoły podstawowej

Dnia  19 grudnia/ wtorek/ odbędą się spotkania z Rodzicami uczniów

 klas I – III szkoły podstawowej:

Godz. 15:30 Godz. 17:00
kl. I a – sala 21 Kl. I b – sala 21
Kl. II b – sala 20 Kl. I c – sala 22
Kl. III c – sala 19 Kl. II a – sala 20
Kl. III a – sala 22 Kl. III b sala 18
  K. III d – sala 19
  • Spotkania z Rodzicami połączone będą ze świątecznymi występami uczniów.

  • Tego dnia będzie kiermasz szkolny, na który serdecznie zapraszamy.

 

Konsultacje klasy VII i gimnazjum  w dniu 19.12..2017 ,

godzina 17.00 do 18.00

 

nr sali Nauczyciele
125 p. Sadkowska
126 p. Huebner
127 p. Burczyk
128 p. Szutkowska- Rajewska
129 p. Lamek L., p. Czarna
132 p. Łobocka
134 p. Cybula
136 p. Konopko, p. Landowska- Redzimska
137 p. Żuralska
238 p. Kozłowska
239 p. Kubacka i p. Wielczyk
240 p. Zygmunt
241 p. Gołuńska, p. Kosecka
243 p. Błażyńska, p. Wolnikowska
244 p. Pokay, p. Hering
245 p. Filarska, p. J. Lamek
246 p. Semkło, p Bączkowski
247 p. Włoch, p. Raszeja
248 p. Kucharska
249 p. Huzior, p. Renka
pokój naucz. p. Kowalewska, p. Rejmanowska, p. Buca, p.Rojek p. Drews
sala gimnastyczna p. Górski, p. Szurgot, p. Kuczmińska p. Kuczmiński, p. Piotrzkowska,                        p. Dziencielewska,p. Witkowski, p. Wolnikowski

 

 

 

 

gru 12

MIKOŁAJ MOICH MARZEŃ

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Mikołaj moich marzeń”. Dzieci przygotowały przepiękne prace. Wykazały się ogromnym talentem i pomysłowością. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu. Może wśród prac naszych uczniów będą te nagrodzone. Przekonamy się o tym już niedługo. Trzymamy kciuki!

FOTORELACJA

gru 12

Mikołajkowe wspomnienia…..

Nareszcie grudzień…., prezenty…., święta……- tak zapewne rozmyśla każdy z nas. I któż nie cieszył się, gdy  6 grudnia naszą szkołę odwiedził wraz ze swoją rozśpiewaną świtą św. Mikołaj, który  przyjechał z zimnej Laponii, czym sprawił wszystkim wiele radości i świątecznie nastroił, słodząc swoje  przybycie słodkim upominkiem. Tego dnia szkolne korytarze rozgrzewały cudnymi nutami, zapowiadającymi moc wrażeń, a euforię i pogodę ducha odczuwaliśmy we wszystkich klasach- tych młodszych, jak i starszych, bo jak tu się nie cieszyć z takiej wizyty, a zarazem  nie smucić, bo znów trzeba czekać na mikołajki cały długi… rok.

gru 05

BEZPIECZNI W DRODZE DO SZKOŁY

W listopadzie uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej  po raz drugi gościli przedstawicielkę Policji. Pani Policjantka przypomniała wszystkim dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły. Przypomniała o konieczności noszenia odblasków. Dzieci chwaliły się swoją wiedzą na temat bezpiecznego zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach, przypomniały telefony alarmowe. Test zdały na medal. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał plecak z odblaskiem, aby być bardziej widocznym na drodze. Następne spotkanie w styczniu, będziemy poszerzać swoją wiedzę.

FOTORELACJA

gru 05

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

Uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią Izabelą Kluge odwiedzili Bibliotekę Publiczną. Dzieci uczestniczyły w warsztatach na temat zdrowego odżywiania. Tworzyły piramidę zdrowego żywienia. Na podstawie wiersza dowiedziały się jakie wartości odżywcze mają niektóre produkty żywieniowe. Na zakończenie samodzielnie tworzyły swój talerzyk. Oczywiście pamiętały, aby wybierać tylko zdrowe produkty. Zajęcia dzieciom bardzo się podobały. Panie prowadzące zajęcia były pod dużym wrażeniem ogromnej wiedzy dzieci.

FOTORELACJA

gru 03

KÓŁKO FOTOGRAFICZNE

 

Na ostatnim spotkaniu uczestników kółka fotograficznego zajęliśmy się tworzeniem obrazków z różnych dostępnych na co dzień produktów. Dzieci przyniosły różnego rodzaju makarony, fasolki, koraliki, ryż, płatki kwiatów i wiele innych. Prace te to prawdziwe arcydzieła, które zachwyciły samych autorów. Oczywiście wszystkie nasze dokonania zostały uwiecznione za zdjęciach.

Zapraszamy do galerii.

gru 03

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 27 listopada w naszej szkole uczniowie klas I, II, III uczcili istnienie maskotki przytulanki – PLUSZOWEGO MISIA. Wszystkie dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszaki. Imprezę przeprowadziły panie i uczniowie z klas pierwszych.

Fotorelacja

 

Czytaj wpis

Starsze posty «

» Nowsze posty